Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Для чого застосовується і за яким принципом працює лазерний рівень

Лазерний рівень (або нівелір) є оптичним електромеханічним пристроєм, за допомогою якого на будівельному майданчику проводиться вимірювання відстані, площі, ширини та висоти різних вертикальних, горизонтальних або похилих поверхонь. Також пристрій підходить для вимірювання прямих кутів. Він візуально проектує на будь-які поверхні та конструкції точки, лінії чи площини, які мають горизонтальне чи вертикальне положення. Кут такої лінії може встановлюватись в індивідуальному порядку. У створенні точних вимірів за допомогою лазера полягає принцип роботи лазерного рівня. Цей прилад дозволяє отримувати точні виміри та уникнути помилок при проведенні ремонтних, оздоблювальних, реставраційних, монтажних або будівельних робіт.

Пристрій та принцип роботи лазерного рівня, а також різновиди таких приладів

Щоб зрозуміти, що таке лазерний рівень, варто визначити різновиди подібних пристроїв та особливості їхньої конструкції. Найбільш популярними є такі типи лазерних рівнів, як:

  • Дальномір (лазерна рулетка або нівелір). Цей будівельник має просту конструкцію, а дальність його становить близько 100 метрів.
  • Статичні будівельники ліній (мультипрізмічний пристрій або крослайнер) та осей (точковий лазер, покажчик).
  • Ротаційні будівельники (нівелір, багатопрізменный прилад) для роботи з площинами, що будуються.

Такий прилад дозволяє за допомогою лазера отримувати рівну розмітку під потрібним кутом, щоб створити надійну поверхню під час укладання плитки, а також підлогових або інших покриттів. Визначивши для чого потрібен лазерний рівень, варто дізнатися про переваги його використання, серед яких виділяються такі:

  • Прилад дає можливість виконувати вимірювання та проводити розмітку з найвищою точністю;
  • Такий пристрій не вимагає складної підготовки до роботи та особливої кваліфікації майстра, оскільки він характеризується зручністю в експлуатації;
  • Прилад може встановлювати лінії, точки або проекції площин для великих ділянок;
  • Нівелір замінює безліч інших вимірювальних пристроїв та скорочує час проведення розмічувальних операцій практично на шістдесят відсотків.

На сайті компанії Laserliner ви знайдете великий перелік лазерних рівнів різних видів за найкращими цінами та з доставкою до будь-якої точки України.