Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Завжди відкриті для нових контактів!
Телефонуйте та пишіть - з радістю відповімо на всі Ваши запити!

Історія бренду Laserliner

LASERLINER засновано у 1993 році в Німеччині.

Він є підрозділом групи компаній Umarex та розробляє вимірювальну техніку з передовими технологіями для ринків будівництва, реконструкції та модернізації. Особлива увага у будівельній галузі приділяється енергоефективності, екологічно чистому будівництву та здоровому середовищу проживання.

LASERLINER постійно розвивається та розширюється. Як міжнародний партнер преміум-класу в галузі сучасних вимірювальних технологій вже відкрилися представництва компанії в більш ніж 40 країнах, серед яких особливе місце посідає «Лазерлайнер Україна»

Точність вимірювань перебуває на особливому контролі: всі прилади проходять обов'язкове тестування на оптоелектронному обладнанні для досягнення максимального результату.

1993
Заснування компанії
Здобувши міжнародну освіту та практичний досвід, у рідні краї повертається Мартін Воніш. Він побачив перспективу у розвитку цікавої ніші вимірювального лазерного інструменту та зробив її своїм першим самостійним проектом у рамках існуючого бізнесу.
1997
Розширення дилерської мережі
Новий напрямок розвивається досить активно. Laserliner стає самостійним брендом і вступає на шлях становлення, просування та експансії. В активі напряму вже є широка дистриб'юторська та дилерська мережа, що представляє вимірювальний інструмент марки у різних країнах.
2002
Розширення асортименту
Відбувається перше стратегічне розширення продуктової лінійки: до лазерних рівнів додаються лазерні нівеліри, зокрема. ротаційні.
2006
LASERLINER в Україні
Компанія відкриває офіційне представництво бренду в Києві. Співробітники проходять навчання в Німеччині та отримують сертифікати про успішне його завершення. Відкривається перший в Україні шоурум вимірювальних інструментів. Створюється дистриб'юторська та дилерська мережа.
2007
Нова дизайн концепція
Серйозно постає питання про оновлення упаковки та фірмового стилю. Мартін Воніш особисто бере участь у розробці концепції, корпоративні оранжево-чорні кольори стають невід'ємним елементом стильної упаковки, яка вигідно вирізняє продукцію Laserliner на загальному фоні.
2009
Розширення продуктової лінійки
Йдеться знову про розширення асортименту. Керівник компанії знаходить перспективу додавання нових напрямків, і до лазерних інструментів додаються інструменти для вимірювання температури, вологості та вмісту вологи.
2015
Статус найширшої лінійки вимірювальної техніки
Laserliner зазначає досягнення: компанія завойовує статус виробника найширшої лінійки вимірювальних інструментів для майстрів та будівельників (професіоналів та любителів).
2023
30 років на ринку
Laserliner жодної миті не зупиняєься у своєму розвитку: зявляються новинки на ринку, розширюється дилерська мережа. Для вас ми постійно тримаємо руку на пульсі, представляємо нові цікаві рішення і допомагаємо зробити правильний вибір.