Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Завжди відкриті для нових контактів!
Телефонуйте та пишіть - з радістю відповімо на всі Ваши запити!

Laserliner сьогодні

Провідний європейський виробник лазерних інструментів

Сьогодні продукція Laserliner добре знайома широкому колу споживачів у різних країнах світу. Вже понад 30 років вимірювальному інструменту у стильному помаранчево-чорному виконанні довіряють, активно використовують у будівництві, ремонті, при проведенні оздоблювальних робіт та горизонтального планування.

Експертна команда розробників акцентує свою увагу на технічних інноваціях, які легко виявити та оцінити при порівнянні продуктів Laserliner з аналогічними рішеннями. Особливий акцент робиться на якість та надійність, неодмінні атрибути німецьких компаній.

Інтелектуальна міць Laserliner розмістилася у невеликому містечку Арнсберг неподалік Дюссельдорфа. Тут йде постійне вивчення сучасних технологій та можливостей, які дозволяють фахівцям удосконалювати наявний функціонал та знаходити нові рішення.

LASERLINER виробник лазерних інструментів

Сучасні вимірювальні прилади

Точність вимірювань перебуває на особливому контролі: всі прилади проходять обов'язкове тестування на оптоелектронному обладнанні для досягнення максимального результату.

4-річна гарантія, встановлена на обладнання Laserliner, краще за будь-які слова свідчить про впевненість виробника в надійності запропонованих рішень. Ці вимірювальні пристрої створені для того, щоб кожен день допомагати вам у роботі.

Ще одна перевага Laserliner – різноманітність представленого інструменту. Ви легко переконаєтеся в цьому самі, якщо ознайомитеся з каталогом продукції, що поповнюється щорічно новинками. В актуальному асортименті Laserliner представлені ротаційні лазерні нівеліри, перехресні та лінійні лазери, лазерні рівні, вологоміри, камери відеоінспекції, електронні детектори, тестери, кутоміри, інструменти для вимірювання відстані (включаючи лазерні рулетки) та багато іншого. Продуктова лінійка розділена на 2 напрямки OrangeLine – серія для будівельників та домашніх майстрів, та BlackLine – для промислового застосування, щоб кожен міг знайти рішення для своїх завдань.

Точність вимірювань

quality
Німецька якість та точність
Laserliner - продукція провідного європейського виробника, що характеризується високою якістю та точністю вимірювань.
warranty
Більше гарантії та надійності
4-річна гарантія є значною перевагою. Надійні продукти забезпечують більш високий рівень комфорту і заощаджують час та гроші.
proline
Професійна лінія приладів
Прилади Laserliner лінійки BlackLine з технічними новаціями підходять для тривалого промислового використання у важких умовах.