Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Для чого і як застосовується лазерний далекомір

Далекоміром називається лазерна рулетка електронного типу, яка має просту конструкцію та застосовується для вимірювання відстані. Даний надійний прилад вважається простим і зручним в експлуатації, а також дозволяє проводити вимірювання площин з максимальною точністю. Дізнавшись, що таке лазерний далекомір , стає зрозумілою сфера його використання. Цей пристрій активно застосовується у будівництві, інженерній сфері, геодезії, військовій справі, астрономії та інших галузях. Деякі моделі оснащуються візорами та вбудованими камерами.

Пристрій лазерного далекоміра, принцип його роботи та основні можливості

Пристрій лазерного далекоміра відрізняється відсутністю складних деталей, що полегшує роботу з ним. Щоб почати працювати з таким приладом, потрібно встановити необхідну опцію і встановити пристрій на робочу поверхню. Промінь лазера буде наведений на протилежний бік кімнати, щоб виміряти поверхню стіни по довжині та висоті. У такий же спосіб проводяться виміри будь-яких площин. Подібна проста дія дасть можливість швидко дізнатися про розмір площі приміщення. Цим методом розраховується і обсяг. Простий принцип роботи дозволяє використовувати далекомір ще й як калькулятор, підраховуючи отримані значення та автоматично зберігаючи дані цифри в пам'ять пристрою.

Щоб прилад визначав показання точно, варто стежити, щоб рулетка завжди була розташована перпендикулярно. У багатьох моделях для цього завдання застосовується пухирцевий рівень. Дізнавшись, як користуватися лазерним далекоміром , можна використовувати такий прилад для скорочення часу, що витрачається на багато завдань. Такий універсальний «помічник» може застосовуватися не тільки в будівництві, а й в інженерній сфері (для вимірювання котлованів та інших завдань) або геодезії (для вимірювання дальності знаходження об'єкта). Цей прилад може працювати в імпульсному, фазовому чи комбінованому режимі. При правильній експлуатації пристрою похибка буде практично непомітною.

Визначаючи, навіщо потрібен лазерний далекомір , варто дізнатися, що сучасні моделі такої техніки оснащуються додатковими опціями, і крім відстані, здатні вимірювати обсяг чи площу приміщень, і навіть застосовувати теорему Піфагора. Такий корисний удосконалений пристрій ви знайдете в каталозі компанії Laserliner.