Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Правильний вибір надійного лазерного нівеліру

Якісний лазерний рівень (нівелір) дає можливість отримати відмінний результат, скоротивши час, що витрачається на розмітку поверхонь. Такий прилад за допомогою лазерного променя встановлює на вертикальних та горизонтальних площинах крапки та лінії, які необхідні для вирівнювання поверхонь під потрібним кутом. Цей пристрій застосовується під час проведення будівельних та оздоблювальних робіт у приміщеннях різної площі. Воно дозволяє виконувати розмітку швидко та просто, не докладаючи зайвих зусиль. Найчастіше лазерний рівень застосовується для вирівнювання стелі, стін та підлоги, при укладанні оздоблювальних матеріалів (плитки або стяжки), а також для позначення отворів, які потрібно просвердлити під час встановлення комунікаційних вузлів.

Вибір лазерного рівня та переваги таких приладів

Вирішуючи питання, як вибрати лазерний рівень , варто дізнатися про переваги таких приладів, серед яких виділяються такі важливі моменти:

  • Подібний пристрій дає можливість проводити виміри максимально точно і з незначною похибкою.
  • Цей прилад відрізняється великим набором корисних функцій і може замінити багато інших пристроїв.
  • Лінія або точка, побудована лазером, відрізняється яскравістю і помітна навіть на великій відстані. Пустивши таку лінію, можна працювати нею навіть без розмітки, використовуючи будівельну техніку.
  • Прилад потрібно лише дістати з футляра і зарядити акумулятор або поставити елементи живлення (батарейки) у потрібний відсік, щоб пристрій був готовий до роботи. Цей прилад не потребує складної підготовки до експлуатації та не потребує особливих знань для роботи з ним.
  • Цей пристрій може обслуговуватися одним майстром, а деякі моделі таких приладів здатні виконувати відразу кілька функцій.

Як вибрати лазерний рівень за його технічними параметрами

Щоб дізнатися, який лазерний рівень кращий , варто порівняти кілька моделей і вибрати найбільш актуальне рішення для певного завдання. Усі лазерні нівеліри поділяються на призмові та ротаційні моделі. Призменные пристрої вибудовують промінь рахунок обертання призм, яких може бути різна кількість, а ротаційні прилади проектують площину шляхом обертання світлодіода.

Вирішуючи, як правильно вибрати лазерний рівень , варто враховувати, що модель приладу підбирається, виходячи з ваших потреб та цілей покупки такого пристрою. Наступні важливі технічні параметри є головними критеріями вибору такого приладу:

  • Однією із значних характеристик пристрою вважається дальність проекції. Є моделі, у яких дальність проекції становить до двадцяти метрів, а у складніших приладах такий показник може бути до одного кілометра. Однак професійні пристрої витрачають більше електроенергії.
  • Чим більше проекцій здатний створювати прилад, тим він функціональніший, оскільки розміткою зможуть займатися кілька ремонтників одночасно.
  • Тип кріплення та можливість експлуатації приладу на відкритій місцевості за негативних температур буде важливим моментом.
  • Похибка вимірювань має бути мінімальною, а позначена вона у технічній документації.

Цей пристрій, який можна купити в інтернет-магазині Laserliner, зібрав у собі всі найкращі характеристики інших вимірювальних приладів і став удосконаленим обладнанням, що значно спрощує роботу ремонтників та будівельників, тому вибір лазерного рівня буде вдалим рішенням для багатьох завдань.