Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Принцип дії пірометра та види подібних пристроїв

Пірометр, який ще називають інфрачервоним термометром, даталоггером температури або термодетектором, вважається одним із найточніших інженерних приладів, призначених для безконтактного вимірювання температури поверхонь. Пірометр це надійний апарат, який дає можливість визначати тепловий стан різних предметів максимально швидко. Для отримання показників можна розташувати цей пристрій на відстані до трьох метрів від об'єкта, що підлягає дослідженню. 

Для чого потрібний пірометр і як він використовується 

Щоб зрозуміти, що таке пірометр , потрібно вивчити його принцип дії. У нашій компанії ви зможете купити надійний пірометр , принцип дії якого полягає у визначенні температури різних об'єктів з теплового електромагнітного випромінювання. Таким чином, пристрій може обчислити температурне значення поверхні будь-якого предмета, що дозволяє контролювати температурний режим і вчасно регулювати показники, щоб уникнути перепадів. З цієї причини прилад активно застосовується для контролю температури різних деталей, частин конструкцій та різноманітних робочих елементів у побутових та промислових об'єктах. 

Пірометр оснащується інфрачервоним приймачем, здатним вимірювати кількість теплової енергії, яку випромінює певний предмет. Також пристрій проводить аналіз даних. Електронні пристрої можуть бути стаціонарними або переносними (мобільними), тому часто застосовуються у виробничих приміщеннях для різних цілей. Ці прилади допомагають визначати температуру зберігання предметів на складах, використовуються пожежними бригадами, застосовуються в лабораторних дослідженнях та харчовій промисловості, необхідні при транспортуванні медикаментів, а також є незамінними під час перевірки електричного обладнання та обстеження автомобільних двигунів чи комп'ютерної техніки. Крім того, подібні прилади широко використовуються у будівництві, інженерії, металургійній галузі, а також у сферах електро- та теплоенергетики.

Визначивши, для чого потрібен пірометр , варто дізнатися про особливості його застосування. Такий прилад формою схожий на пістолет і має вбудовану електронну систему, яка вимірює показники, фіксує дані та показує їх у зрозумілому форматі на невеликому дисплеї пристрою. За допомогою зручної панелі керування та присутності лазерного наведення результати даних виходять дуже точними. Цей компактний аналоговий або цифровий пристрій має функцію внутрішньої пам'яті для зручності зберігання даних. Також тут є USB-роз'єм для передачі даних на ПК. Якщо встановлено граничне значення, то прилад подаватиме візуальні та звукові сигнали, коли цей рівень буде досягнутий. 

Види пірометрів 

Всі подібні прилади поділяються на різновиди та категорії. За методикою роботи вони можуть бути такими: 

  • Інфрачервоні (радіометри) із лазерним покажчиком;
  • Оптичні пристрої (можуть функціонувати у двох діапазонах) бувають яскравими та кольоровими (мультиспектральними). 

Види пірометрів за способом прицілювання пропонуються з лазерним чи оптичним прицілом. За діапазоном вимірювань вони бувають високо- та низькотемпературними. А за коефіцієнтом випромінювання розрізняють фіксований чи змінний коефіцієнт. Звернувшись до нашого інтернет-магазину Laserliner, ви зможете отримати детальну консультацію від фахівців та придбати відповідний прилад зі швидкою доставкою по Україні.