Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Що є вимірювальними пристроями?

Використовуваний у будівництві, промислових галузях і в побуті вимірювальний прилад - це пристрій, що дозволяє встановити значення певної величини в зазначеному діапазоні. Такий прилад повинен показувати інформацію в доступному для оператора вигляді, щоб дані могли використовуватися за призначенням.

Вимірювальне обладнання - це пристрій, який відрізняється широкою сферою застосування, так як у будь-якій промисловій галузі велике значення має точність виконуваних робіт та виробленої продукції. Кожен вимірювальний прилад має своє призначення і якщо для роботи одного виду буде достатньо простого пристрою (металевої рулетки), то для інших завдань потрібно застосувати надточне обладнання (наприклад, лазерно-цифровий вимірювач).

Призначення вимірювальних пристроїв

Що таке вимірювальні прилади знає не тільки кожна людина, яка працює в будівельній чи промисловій галузі, а й усі люди, які застосовують такі пристрої з побутовою метою. Сучасні магазини пропонують величезний спектр подібних товарів, що відрізняються призначенням та функціональністю. Серед таких товарів виділяють такі:

  • Лазерні рівні різних видів (лінійні та перехресні) застосовуються для побудови різних площин багатьох типів. Як супутні товари пропонуються власники, мірні рейки та штативи для отримання більш точних результатів.
  • Для побудови вертикальних та горизонтальних площин під час ремонту можна використовувати оптичні нівеліри. Вони дозволять уникнути різниці висот при укладанні плитки або облаштуванні підлогових покриттів, і дають можливість успішно спроектувати будівництво, розбивши осі під таку будівлю. У цій же сфері застосовуються ротаційні нівеліри, цифрові рівні, а також кутоміри.
  • Для вимірювання дистанції до 100 метрів використовується далекомір, а визначать наявність різних конструкцій електронні пошукові сканери, металошукачі та компактні відеоінспектори.
  • Рівень вологи вимірюється діелькометричними або голчастими вологомірами з великим набором додаткових опцій.
  • За допомогою цифрових пристроїв можна вимірювати силу струму та опору (мультиметр), температуру на значній відстані (пірометр) та інші параметри.

Подібне вимірювальне обладнання сучасного зразка ви можете вигідно придбати в інтернет-магазині Laserliner з доставкою по всій Україні.