Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Які інструменти використовуються для вимірювання відстаней?

Для проведення будівельних, реставраційних, ремонтних робіт, а також для різних промислових та побутових завдань може знадобитися абсолютна точність вимірювань. Отримання достовірних вимірів дозволяє уникнути неприємних наслідків і ситуацій, коли між стінами виникають зазори чи шви не збігаються. Щоб подібних проблем не виникало, застосовуються різні профільні прилади, а перед початком роботи варто дізнатися, якими інструментами користуються для вимірювання відстаней.

Якими приладами вимірюють відстань будівельники та працівники промислових підприємств

Для виконання різних побутових та будівельних завдань застосовуються такі основні інструменти, як:

  • Металеві рулетки. Цей прилад використовується для проведення простих вимірів та відрізняється мінімальною похибкою. Він може виміряти відстань до 20 метрів.
  • Лазерна рулетка. Якщо вас цікавить, чим вимірюють відстань на важкодоступних ділянках, для таких цілей використовується даний високоточний прилад. Подібні рулетки здатні вимірювати великі відстані та знімати точні свідчення навіть у складних умовах використання. Далекомір забезпечується дисплеєм, де можна побачити поточні налаштування та показання. Також за допомогою лазерного променя вимірюють висоту.
  • Мікрометр та штангенциркуль. Дані прилади підходять для вимірювання діаметра болтів, проводів та сполучних елементів різних конструкцій. Ці пристрої можуть вимірювати глибину з високою точністю.
  • Нівелір. Для оздоблювальних робіт (при укладанні плитки, наливної підлоги, підвісних стель, настінних матеріалів тощо) такий прилад є незамінним. Він дозволяє виконати розмітку високої точності, щоб рівень поверхонь виходив рівним.

Дізнавшись, яким інструментом користуються для вимірювання відстані при проведенні монтажних та будівельних робіт, і, вибираючи такий прилад, варто звернути увагу на його якість, яка полягає не тільки в міцності та довговічності, але й характеризується мінімальною похибкою отриманих результатів.

Наш інтернет-магазин Laserliner пропонує лазерні рівні (перехресні, цифрові та лінійні), оптичні нівеліри, далекоміри, мірні рейки та іншу подібну продукцію високої якості за вигідними цінами та зручною доставкою в будь-який регіон України.