Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Корисна інформація про вимірювальні пристрої
Читайте публікації за тематикою вимірювальних інструментів

Які існують види вимірювальних приладів

Вимірювальними приладами є пристрої певного класу, які призначені для того, щоб визначати співвідношення будь-яких параметрів кількісному еквіваленті в порівнянні з еталоном. Пристрій повинен показувати вимірювання у тому вигляді, в якому цю інформацію оператор зможе розшифрувати та застосувати. Щоб вибрати подібний інструмент для потрібної задачі, потрібно дізнатися, які вимірювальні прилади бувають.

Види вимірювальних приладів

Види вимірювальних приладів залежать від мети використання таких інструментів, їх функціональних параметрів та технічних характеристик. За способом застосування такі прилади класифікуються на робочі (застосовувані у виробничих приміщеннях) та контрольні (використовуються для отримання перевірочних даних). Також інструмент може бути універсальним чи спеціальним. Універсальні прилади мають широку сферу застосування, а спеціальні пристрої відрізняються вузькоспрямованим призначенням.

Види вимірювальних інструментів можуть розділятися за діяльністю, в якій застосовуються прилади. Найчастіше вони використовуються у будівельній галузі, для столярних та слюсарних робіт, а також при виробництві багатьох предметів та у побуті. Передбачається використання таких приладів відповідно до їх призначення.

Типи вимірювальних приладів за класом, способом застосування та видом матеріалу бувають:

  • Механічними та ручними;
  • Складними та простими;
  • Металевими, пластиковими, дерев'яними або комбінованими.

Такі прилади повинні відрізнятися точністю вимірювань, міцністю та надійністю. Чим достовірнішою буде отримана інформація, тим якіснішим вважається пристрій. Наш інтернет-магазин Laserliner запропонує вам надійні прилади для різноманітних побутових та промислових цілей. Серед широкого асортименту товарів нашої компанії ви знайдете лінійні, цифрові та перехресні лазерні рівні, оптичні та ротаційні нівеліри, далекоміри, мірні рейки, кутоміри, цифрові рівні, штативи, тримачі, ендоскопи, пірометри, вологоміри та іншу продукцію для будівельних, ремонтних та інших робіт. Ви можете отримати детальну консультацію щодо кожного виду продукції та замовити такий товар зі швидкою доставкою до будь-якої точки України.