Ваш преміальний партнер у галузі вимірювань
shopping cart 0
Кошик ще порожній
phone call
Зв’язатися
Сервісна служба
Замовити зворотній зв’язок
Прозорі, міцні та взаємовигідні відносини з кожним партнером!
Пропонуємо відкритість та чесність, високу якість послуг та зручні інноваційні рішення

Співробітництво

Чому саме ми? Тому що для наших партнерів якісна продукція Laserliner представляє дуже цікавий ресурс для розвитку та отримання додаткових доходів.

Точність вимірювань Laserliner перебуває на особливому контролі: всі прилади проходять обов'язкове тестування на оптоелектронному обладнанні для досягнення максимального результату.

4-річна гарантія краще за будь-які слова свідчить про впевненість виробника в надійності запропонованих рішень. Ці вимірювальні пристрої створені для того, щоб кожен день допомагати вам у роботі.

Ще одна наша перевага – різноманітність представленого інструменту. Ви легко переконаєтеся в цьому самі, якщо ознайомитеся з каталогом продукції, що поповнюється щорічно новинками.

Продуктова лінійка розділена на 2 напрямки OrangeLine – серія для будівельників та домашніх майстрів, та BlackLine – для промислового застосування, щоб кожен міг знайти рішення для своїх завдань.

Точність вимірювань
quality
Німецька якість та точність
Laserliner - продукція провідного європейського виробника, що характеризується високою якістю та точністю вимірювань.
warranty
Більше гарантії та надійності
4-річна гарантія є значною перевагою. Надійні продукти забезпечують більш високий рівень комфорту і заощаджують час та гроші.
proline
Професійна лінія приладів
Прилади Laserliner лінійки BlackLine з технічними новаціями підходять для тривалого промислового використання у важких умовах.

Запрошуємо до співпраці підприємства торгівлі та інтернет-магазини будівельних інструментів

Коли ми ухвалили рішення познайомити українського покупця з брендом Laserliner, ми поставили собі велику мету: забезпечити максимальну присутність цього інструменту у різних магазинах та у всіх куточках нашої країни.

Для бізнесу якісна продукція Laserliner представляє дуже цікавий ресурс для розвитку та розширення асортименту, а також отримання додаткових доходів. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати нашим бізнес-партнером, зв'яжіться з нами та дізнайтеся, які переваги ми пропонуємо.